İletişim Numarası: +90 0212 343 9870

Hizmetler

Uzun yıllardır banka, finans piyasası kredi riskleri ve çok katlı mağazacılık zincirlerinin sorunlu alacakları Açı Hukuk Bürosu tarafından takip edilmektedir.12 yılda 155 bin dosya tecrübesine ulaşılmıştır. Büro’ya tevdi edilen dosyaların takip tutarlarının tamamı üzerinden, Tahsilat oranları mağaza sektöründe yıllık %85 , bankacılık ve finans sektöründe ise yıllık %65 seviyelerindedir. 24 saatte 500 adet dosya takibe hazır hale getirilebilmektedir.

Açı Hukuk Bürosu, itirazlı ve tebligat yapılamayan dosya alacaklarına rağmen bu oranlara ulaşabilmektedir. Kredi risklerinin tahsili konusunda yargı içtihatlarına konu olan uygulamalara öncülük eden kararlarda , Açı Hukuk Bürosu etkin rol oynamıştır. Kritik birçok konudaki bu örnek kararları , pratikte başarıyla sonuçlandırmak portfoyüne ve deneyine sahiptir.

Büro’nun hizmet verdiği kuruluşlar arasında finans kurumlarından Koç Finansal Hizmetleri A.Ş., HSBC Bank A.Ş.,İng Bank A.Ş. , Şekerbank T.A.Ş. , Şeker Faktoring Hizmetleri A.Ş. , Doğuş Finans A.Ş. ve çok katlı mağazacılık alanında YKM A.Ş. , İGS A.Ş., Ender Giyim A.Ş. diğer sektörlerden CNR Fuarcılık A.Ş. , Jotun Boya A.Ş. , Charoen Pokhand Entegre Gıda A.Ş. ve Umur Bilgisayar Kağıtçılık A.Ş. gibi kurumlar bulunmaktadır.